İçeriğe geç

Moloz Atımı Fiyatları

Moloz atımı insanların yeni yeni duyup, kullanmaya başladığı bir tabirdir. Bu yazımızda sizlerle birlikte sizlerin çok merak ettiği bir konuyu konuşacağız. Aynı zamanda moloz atımı fiyatları Google da moloz atımı ile ilgili en çok aranan kelimelerin başında gelmektedir. Gelin sektörün en çok merak edilen sorusunu birlikte yanıtlayalım.

Müşterilerimiz telefon hattı üzerinden bizlere ulaştığı zaman ilk sordukları soru genellikle fiyatlandırmayı nasıl yapıyorsunuz oluyor. Bu yazı ile sizleri aydınlatıp, moloz atımı fiyatları ile ilgili aklınızda her hangi bir soru kalmamasını sağlamak istiyoruz. Böylece merak ettiğiniz soruların yanıtlarını daha hızlı bir şekilde alacaksınız. Fiyatlandırmaları başlıklar altında inceleyeceğiz.

Moloz Atımı Fiyatları

Çuvallı Moloz Atımı Fiyatları

Çuvallı molozların atımı yapılırken çuval sayısı ve çuval çeşidi esas alınmaktadır. Büyük çuval ile aldığımız moloz fiyatı ile, küçük çuval ile aldığımız molozun fiyatları arasında küçük farklar bulunmaktadır. Molozların araca yüklenmesi için elemanlar gerekmektedir. Elemanlarınız var ise fiyatta indirim yapılmaktadır. Elemanınız yok ise fiyata eleman ekibimizin ücreti de eklenmektedir. Atımını kendiniz yapacaksanız sadece belirlenen sefer parası alınmaktadır. Aracın kasa seviyesini aşmayacak şekilde her moloz dolduruşu bir sefer olarak sayılmaktadır. Böylece çuvallı moloz atımı fiyatları belirlenmektedir.

Uygun Fiyatlı Moloz Atımı

Çuvalsız Moloz Atımı Fiyatları

Çuvalsız molozlar açık moloz olarak da bilinir. Atımı yapılırken sefer sayısı, eleman ve gerekliyse kepçe ücreti alınmaktadır. Açık molozlarınız hakkında fiyat belirlerken biraz daha zorlanıyoruz. Sebebi ise belirli bir görünürlüğü olmamasıdır. Bizlere Whatsapp üzerinden attığınız fotoğraflar aracılığı ile küçük bir inceleme yapıp sizlere kaba taslak bir fiyat verilmektedir. Aşırı derece yoğun bir şekilde bulunan moloz yıkıntılarını ise bulunduğunuz konuma gelip değerlendirme yaparak belirliyoruz. Bu şekilde çuvalsız moloz atımı fiyatları belirlenmektedir.

Çuvallı Moloz Atımı Fiyatları

Uygun Fiyatlı Moloz Atımı

Fiyatlarımız uygun, ekonomik ve hesaplı olmaktadır. Fahiş fiyatlar vermekteyiz. Fiyatlar güncel bir şekilde piyasanın durumuna göre değişmektedir. Uygun kelimesinin dışına çıkmış aşırı ucuz çalışan insanlarla çalışırken temkinli olun. Çünkü moloz atımı gerçekleştirilirken döküm sahası maliyeti bulunmaktadır. Döküm sahası maliyetine yakın moloz atımı yapan biri muhtemelen kaçak döküm yapıyordur. Bu tür insanlardan kesinlikle uzak durmalısınız. Sebebi ise kendisi ile sizlerin de başını derde sokabilir. Kaçak döküm yapmak kesinlikle yasaktır. Yüksek miktarda para cezaları uygulanmaktadır. Yine kaçak döküm yapan illegal merdiven altı firmalar gibi çok düşük bir maliyet olamasa da, uygun fiyatlı moloz atımı yapmaktayız.

Çuvalsız Moloz Atımı Fiyatları

Moloz Atımı Fiyatlarında Etkili Faktörler

Moloz atımında fiyatların belirlenmesin de bir çok faktör etkili bir şekilde rol oynamaktadır. Döküm sahası ücretleri stabildir. Eleman ücretleri gerekli ise ek olarak eklenmektedir. Böyle ihtiyacınız yok ise, kendi elemanlarınız var ise fiyattan tasarruf edebilirsiniz. Aynı şekilde kepçe ihtiyacınız var ise ücrete tabi tutulmaktadır. Eğer ki size ait bir kepçe var ise yine fiyattan tasarruf edilip kepçe ücreti aradan çıkarılmaktadır. Kısacası yüklemesi bizden ise eleman ücreti tabi tutulmaktadır. Ama yüklemesi sizden ise moloz atımı fiyatları tasarruflu bir şekilde sizlere sunulmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTıkla Ara