Arama Butonu

İstanbul Moloz Atımı Fiyatları 2022

İstanbul Moloz Atımı Fiyatları 2022

Müşterilerimiz aramaları sonucun bizlere bir çok soru yöneltmekte. Sorulan en başına moloz atımı fiyatları gelmektedir. Ayrıca internet üzerinde büyük bir aranma hacmine sahiptir. Firma olarak konuya açıklık getirmek adına yazımızı hazırladık.

Moloz atımı işleminin ilk aşaması fiyatlandırmadır. Ekiplerimiz bulunduğunuz yere gelmeden önce fiyat belirlemekteyiz. Belirlediğimiz ücret bütçenize uygunsa çalışmaya başlamaktayız. Genellikle ekonomik, hesaplı ve uygun fiyatlandırmalar yapmaktayız.

Kesinlikle fahiş fiyatlandırma yapmamaktayız. Cebinizi düşünmekte ödemekte zorluk çekmeyeceğiniz ücretler belirmekteyiz. Son zamanlarda yaşanan ekonomik sıkıntılar nedeni ile fiyatlarımızda sizlere yardımcı olmak adına indirimler yapmaktayız.

Fiyatlarımız diğer firmalar ile aynı olmayabilir. Bunun sebebi hizmet kalitemizin son derece yüksek olmasıdır. Profesyonel ekip arkadaşlarımız sizlere layık olduğunuz hizmeti en iyi şekilde sunmaktadır. Konforlu ve hızlı hizmetlerimizden memnun kalacağınızdan emin olabilirsiniz.

Ucuz firmalardan uzak durmalı, kesinlikle çalışma yapmamalısınız. Döküm sahası ücretleri aşırı derece artmış durumda ayrıyeten akaryakıt fiyatları eskisine göre daha pahalı hale geldi. Piyasanın şu an ki halinde çok ucuza çalışan firmalar kaçak döküm işine bulaşıyor olabilir. Bu konuda dikkatli olun, başınıza bela alabilir yüksek miktar da para cezaları ödemek zorunda kalabilirsiniz.

Moloz Atımı Fiyatları Nasıl Belirleniyor

İstanbul moloz atımı fiyatları değişkendir. Güncel olarak piyasaya göre değişmektedir. Fakat konu hakkında fikir sahibi olmanız için basitçe anlatmaya çalışacağız. Ayrıca fiyat listesi üzerinden de merakınızı giderebilirsiniz. Yazıdan yeterli bilgi alamadıysanız telefon araması ile bilgi edinebilirsiniz.

Fiyatlandırmanın belirlenmesinde bir çok etken bulunmakta. En önemlisi ise moloz döküm sahası ücretidir. Atıklar alındıktan sonra dökülmek üzere sahalara götürülür. Döküm işlemi sonucunda belirli ücretler alınmaktadır. Alınan ücret fiyatlandırmaya eklenmektedir.

Eleman sayısı da önemli etkenlerden biridir. Atım işlemi için işçilere ihtiyacımız. İşçilerin maliyetleri de fiyata eklenmektedir. Fakat kendi işçileriniz bulunuyor ise fiyatta indirim yapılmaktadır. Yükleme işlemini üstlenmeniz iki taraf için de daha avantajlıdır.

Moloz atımı fiyatı belirlenirken bir diğer önemli etken ise çuvallı veya çuvalsız olmasıdır. Çuvalsız molozun atımı için kepçe gerekli olabilmektedir. İşçi yerine iş makinesi tedarik edilmektedir. Çuvallı olması durumunda fiyatlandırma listemiz de ki gibi yapılacaktır.

Son önemli etken ise molozların içine konulduğu çuval tipidir. Molozları büyük çuvallara istiflediyseniz fiyatlandırma daha farklı olacaktır. Çünkü daha fazla moloz bulunmaktadır. Ayrıca iki yüz normal boyuttaki çuval tek seferde gitmektedir. Fakat aynı çokluktaki büyük çuvallar tek sefer de atılamamaktadır. İki sefer gerekmektedir. Farkı buradan rahatlıkla anlayabilirsiniz.

Moloz Taşıma Fiyatları

Moloz Atımı Fiyatları Listesi

2022 Yılı güncel moloz atımı fiyatları listesidir. Fiyatlar bulunduğunuz konuma ve çuvallarınızın büyüklüğüne göre değişkenlik gösterir. Bahsetmiş olduğumuz fiyatlandırma normal moloz çuvalları için geçerlidir. Ayrıca açık molozlarınız bulunuyorsa keşif ile fiyatlandırma yapmaktayız. Daha fazla bilgi almak için müşteri destek hattımız ile iletişime geçin.

Çuval SayısıSefer SayısıFiyat
500,25 500 TL
1000,50800 TL
1500,751000 TL
2001 Tam Sefer1500 TL
2501,251800 TL
3001,502500 TL
4002 Tam Sefer3000 TL

Belediye Moloz Taşıma Fiyatları Ne Kadar

Belediye ekipleri de bildiğiniz kadarıyla moloz atımı yapmaktadır. İşlem ücretsiz olmamakta, cüzi bir ücret alınarak gerçekleştirilmektedir. Fiyatlandırmaları neredeyse bizimle aynıdır. Fakat özel firma olduğumuzdan dolayı aramızda küçük fiyat farkları bulunmaktadır.

Kişiye özel hizmetlerimiz sayesinde konforlu bir çalışma yapmaktayız. Hizmetlerimizi yüksek hızda istediğiniz herhangi vakitte sunmaktayız. Belediye ekipleri belirlenen saatlerde çalışmakta ve kişiye özel hizmet sağlamamakta. Aramızda ki fiyat farkının en büyük sebebi de budur.

Belediye moloz taşıma fiyatları hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz web siteleri üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Fakat bizimle çalışmak isterseniz telefon araması ile fiyat bilgisi isteyebilirsiniz.

Belediye Moloz Atımı Ücreti

Belediye moloz atımı ücreti genellikle çuval başına 7 TL ve 8 TL arasında değişmektedir. Fakat her belediye fiyatlandırmasını farklı yapmaktadır. Belirli bir fiyat bulunmamaktadır. Bu nedenle tam fiyat bilgisi için belediye ekiplerini arayın.

Moloz Döküm Ücreti Ne Kadar

Moloz döküm ücreti, döküm sahaları tarafından belirlenmektedir. Fiyat atıkların türüne göre değişiklik göstermektedir. Fakat genel olarak 600 TL ve 1000 TL arasında olmaktadır.