Arama Butonu

Moloz Hattı 7/24 İstanbul Moloz Atımı Hizmeti

Firma olarak 2010 yılından beri moloz hattı sayesinde sektörde ki yerimizi korumaktayız. Piyasanın en kaliteli moloz atımı hizmetini sizlere uygun fiyatlarla sunmaktayız. İstanbul moloz toplama hizmeti almak istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Moloz toplama hizmetimiz kapsamında her türlü atık için firmamızı arayabilirsiniz. Üstesinden gelemeyeceğimiz moloz bulunmamaktadır. Çalışan uyumumuz zorlu yığınların dahi üstesinden gelmemizi sağlıyor.

Misyonumuz gereği müşterilerimize değer veriyoruz. Yüksek kalitede hizmet alacağınızı garanti etmekteyiz. Profesyonel ekiplerimiz sayesinde hiç sorun yaşamayacaksanız. Sektörde ki öncü firmalarından biri olarak sizlere muhteşem bir deneyim yaşatacağız.

Moloz Hattı
Moloz Atımı

Moloz Hattı İle Atıklardan Kurtulun

İstanbul, inşaat faaliyetlerinin en çok arttığı şehirlerden biridir. Moloz oluşumu diğer yerlere nazaran daha hızlıdır. Çuvallı veya çuvalsız olmakla birlikte her yerde sıklıkla karşılaşabilmektesiniz.

Pek de hoş görüntü oluşturmamaktadır. İnsanları rahatsız etmektedir. Ayrıca çevre kirliliğine de sebep olmaktadır. Süratli bir şekilde atılması gerekmektedir.

Atıklardan kurtulmak kolay gibi görünebilir. Fakat son derece zor bir işlemdir. Profesyonel kimseler tarafından yapılmalıdır. Aksi takdirde çeşitli iş kazalarına yol açabilir.

Ayrıyeten yanlış yapılan moloz atımı sonucu cezai işlemlere tabi tutulabilirsiniz. Merdiven altı firmaların usulsüzlükleri yüzünden başınız derde girebilir. Dolayısıyla firma seçiminde son derece titiz olmalısınız.

Firmamız ihtiyacınız olan tercih olabilir. Profesyonel ekibimiz hiç bir sorun yaşamadan atıklardan kurtulmanızı sağlıyor. Tek yapmanız gereken moloz hattı aracılığıyla müşteri desteğimize ulaşıp bilgi vermek.

Moloz Toplama

En Yakın Moloz Atımı Firması

Atıklar yüzeyde uzun süreler bekletilmemelidir. Aksi takdirde istenmeyen sonuçlara neden olabilir. Önlem almalı ve olumsuz durumların önüne geçmelisiniz.

Firmamız sektörün en hızlı hizmetini sunmaktadır. Gece gündüz aktif çalışan moloz hattı ile istediğiniz zaman anlık olarak bizlere ulaşabilirsiniz. Nerede olduğunuzun hiç önemi yok. Bulunduğunuz konuma 1 saat içerisinde ulaşıyoruz.

Gün içi seferde olan araçlarımıza yakın güzergahta iseniz 20 dakika içinde hizmetimize ulaşmaktasınız.

Ekiplerimizin el çabukluğu atım işleminin kesintisiz işlemesin sağlar. Atıklar yerden kısa süre içerisinde kaldırılıp araca yüklenmektedir.

Moloz Atımı Nasıl Gerçekleşiyor

Moloz atımı, süreçler halinde işlemektedir. Üç aşamada gerçekleşmektedir. Tamamen yasal işlemdir. Belediye tarafından belirlenen kurallara göre yapılmaktadır. Dolayısıyla hizmetimizden yararlanırken aklınızda herhangi soru işareti kalmasına gerek yok.

  • İletişim : Atım işlemi kapsamında gerçekleşen ilk işlemdir. Firmamıza ulaşmanız sonucu ihtiyacınız olan hizmet hakkında bilgi almaktayız. Verdiğiniz bilgilere dayanarak gerekli ekipmanları hazırlamaktayız. Ekipteki eleman sayısını buna göre belirlemekteyiz. İhtiyaç olduğu halde daha fazla kamyon getirmekteyiz. 
  • Moloz alımı : Bize verdiğiniz bilgiler doğrultusunda bulunduğunuz konuma varmaktayız. Karşımıza çıkan moloz yığınları karşısında küçük analizler yapmaktayız. Analiz sonunda belirlediğimiz işlemlere göre çalışmaya başlamaktayız. Yerde bulunan tüm atık yığınını kamyonlara yüklemekteyiz. Yerde taş kırıntısı dahi bırakmamaktayız. Titiz işlem gerçekleştirmekteyiz.
  • Moloz Dökümü : Molozların araca yüklenmesinin ardından döküm sahasına gitmek üzere yola çıkmaktayız. Kurallara uymaktayız. Kesinlikle kaçak dökümü yapmamaktayız. Belediye tarafından onaylı hafriyat sahalarını kullanmaktayız.

İstanbul Moloz Atımı

Hizmetimiz İstanbul ili sınırları içerisinde gerçekleşmektedir. İl dışında çalışma yapmamaktayız. Anadolu veya Avrupa yakasının her ilçesine İstanbul moloz atımı hizmetimizi ulaştırmaktayız. Atıklarınız ne olursa olsun müşteri desteğimize ulaşabilirsiniz.

İstanbul Moloz Toplama

İstanbul moloz toplama hizmetimiz sayesinde çuval sayınızın önemi yok. Sefere çıkan araçlarımız güzergahta bulunan tüm moloz atıklarını toplamaktadır. Bu sayede yüksek maliyetler ödemeden atıklardan kurtulmaktasınız.

İstanbul Moloz Hattı

İstanbul moloz hattı, il çapında büyük çaplı hafriyat toplama ağına ulaşmanıza yardımcı olmaktadır. Şehrin her neresinde olursanız olun hizmetimize ulaşabilmektesiniz. Bulunduğunuz ilçeye yakın konumda ki ekip ile çalışmaktasınız. Bu sayede moloz atma işlemi süratle halledilmektedir.

Alo Moloz Hattı

Alo Moloz Hattı, firmamıza kolaylıkla ulaşmanızı sağlamaktadır. Son zamanlarda sıkça duyulan bu terim işinizi oldukça kolaylaştırmaktadır. Ayrıca moloz yığınlarından kurtulmanın kolay yoludur. Müşteri desteğimizi arayıp bilgi verebilirsiniz. Geriye kalan tüm her şeyi ekibimiz halletmektedir.

Neden Moloz Hattı İle Çalışmalıyım

Alo moloz hattı, günlük konuşmalarda az kullanılan terimlerden biridir. Büyük kesimler tarafından pek bilinmemektedir. İnsanların aklında bir çok soru işaretine neden olmaktadır. Müşterilerimiz ilk çalışmamızda çekingen tavırlar sergilemektedir. Fakat uzun süreli çalışmalarımız sonucu çekincelerinizden kurtulmaktalar.

Mükemmel şekilde sunduğumuz hizmetlerden memnun kalmaktadır. Hakkımızda yorumlar yapıp bizlere göndermekteler. Bizlerle tekrar çalışmak istemekteler. Referans olup yeni müşteriler edinmemize yardımcı olmaktadır. Memnuniyetiniz firmamız için önemli kriterlerdendir. Dolayısıyla bu harika bizleri mutlu etmekte.

Sizler de bu tarz çekinceler yaşıyorsanız, içiniz rahat olabilir. Firmamız piyasanın önde gelen firmalarından biridir. Uzman çalışanlarımızın gayretiyle yüksek kalite de hizmet sunuyoruz. Çalışmalarımızı müşteri memnuniyetini üst safhada tutacak şekilde icra etmekteyiz. Profesyonelce gerçekleşen hizmetlerimizden hiç sıkıntı yaşamayacağınızdan emin olabilirsiniz.

Profesyonel Hizmet

Ekibimiz eski yıllardan beri piyasada bulunmaktadır. Uzun süre zarfı sonucunda oluşan tecrübelerimiz ile sizlere profesyonel moloz toplama hizmeti sunmaktayız.

Kusursuz Müşteri Memnuniyeti

Çalışma kriterlerimiz müşteri memnuniyeti üzerine kuruludur. İsteklerinize göre hareket etmekteyiz. Firmamızdan memnun kalmanız için elimizden gelenin en iyisini yapmaktayız.

Alanında Uzman Ekip Kadrosu

Firmamız alanında uzman kimselerden oluşmaktadır. Elemanlarımız ve şoförlerimiz sektörün en iyi ekibini oluşturmaktadır.

Yüksek Güven ve Kalite

Piyasanın öncü ekiplerinden biri olarak, kurallara uygun şekilde çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Firmamıza her türlü konuda güvenebilirsiniz.

Hakkımızda yapılan yorumlar

Evimde yaptığım tadilat tamamlanmıştı. İş bitiminde ortalık atıklarla kaplıydı. Etrafı kirletiyor ve eve zarar veriyorlardı. Hemen atılması gerekiyordu. İnternet üzerinden araştırmaya başladım. İstanbul Moloz hattı terimi ile karşılaştım. Hiç düşünmeden iletişime geçtim. Kırk dakika gibi kısa sürede geldiler. Atıkları kaldırmaları 1 saat sürdü. Üstelik hesaplı fiyatlandırma yapmışlardı. İşlerinde iyiler. Sorun yaşamayacaksınız.

– Yahya

Mutfağımda yaptığım değişiklik son bulmuştu. Ortalık moloz atıklarıyla kaplıydı. Hızlıca kurtulmam gerekiyordu. Bunun için çok yöntem denedim. Kendim atmaya çalıştım. Fakat başarılı olamadım. Bu nedenle firmalarla çalışmaya karar verdim. Pişman olmadığım kararlardan biriydi. Firmanın iletişim hattıyla görüştüm. Görüşmeden kısa süre sonra geldiler. İnanılmaz hızda çalışıp iki saat de atımı tamamladılar.

– Ayşe